bushi_2017_01

LATO 2017 – Łeba OW Słowiniec 3-16.08.2017

OBÓZ 2 – Łeba nad Bałtykiem OW Słowiniec 3-16.08.2017

imgp5250Obóz karate kyokushin. Program sportowo-wypoczynkowy dla dzieci i rodzin. Równolegle, intensywny obóz treningowy dla młodzieży powyżej 14 lat i dorosłych. Ośrodek położony ok 80 m od plaży. Do dyspozycji uczestników 3 sale o pow. 250 mkw. każda. Jedna z nich będzie do wyłącznej dyspozycji obozu Bushi Dojo i będzie tam rozłożona mata. Zakwaterowanie w pokojach 2-5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.  Dojazd autokarem.
Zalecany udział osób poważnie przygotowujących się do startów na zawodach w sezonie 2017/2018!

Odpłatność za obóz przy wpłaceniu pełnej kwoty do 20 lipca 2017
– Wariant DLA DZIECI – 1950 zł
– Wariant DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH – 1950 zł
– Wariant bez programu (rodzice, osoby towarzyszące) – 1700 zł

ZAPISY NA OBÓZ!


Dokumenty:


Byliśmy tam w zeszłym roku! Zobacz galerie!


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:

OBÓZ 2 – Łeba nad Bałtykiem OW Słowiniec 3-16.08.2017

Obóz karate kyokushin. Program sportowo-wypoczynkowy dla dzieci i rodzin oraz, równolegle, intensywny obóz treningowy dla młodzieży powyżej 14 lat i dorosłych.

MIEJSCE: Łeba to jedna z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych na polskim wybrzeżu. To co wyróżnia ją od wielu nadmorskich miejscowości to jej specyficzny klimat i szerokie piaszczyste plaże z bezustannie usypywanymi wydmami. Łeba otoczona jest z trzech stron wodą, od północy morzem Bałtyckim, od zachodu jeziorem Łebsko, a od wschodu jeziorem Sarbsko. imgp5316Pomiędzy jeziorem Łebskim, a morzem znajdują się wydmy ruchome, zjawisko niespotykanie rzadkie w Europie. Wydmy ruchome wchodzą w obszar Słowińskiego Parku Narodowego, który został uznany przez UNESCO za światowy rezerwat biosfery. Miasto Łeba to również bogata oferta atrakcji turystycznych.

ZAKWATEROWANIE: Ośrodek Wypoczynkowy Słowiniec to obiekt przeznaczony na zielone szkoły i kolonie letnie dla dzieci i młodzieży. Dysponuje miejscami noclegowymi w pokojach 2, 3-osobowych oraz 4, 5-osobowych typu stuimgp5267dio. W każdym pokoju jest łazienka z pełnym węzłem sanitarnym. Obiekt posiada stołówkę, boiska do piłki siatkowej plażowej, boisko do koszykówki, plac zabaw, salę dyskotekową, salę telewizyjną i świetlicę oraz stoły do gry w ping-ponga. Ośrodek usytuowany jest w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Łebie. Znajduje się w malowniczej dzielnicy turystyczno-wypoczynkowej, 80 metrów od morza i szerokiej piaszczystej plaży. Otoczony jest kompleksem leśnym o powierzchni 4 ha. W niewielkiej odległości znajdują się jeziora Łebsko i Sarbsko.

imgp3344ZAPLECZE TRENINGOWE: Do dyspozycji uczestników będą 3 sale o pow. 250 mkw. każda. Jedna z nich będzie do wyłącznej dyspozycji obozu Bushi Dojo i biedzie tam rozłożona mata.

DOJAZD: Wyjazd autokarów z Józefowa, Piaseczna i Błonia.

ODPŁATNOŚĆ ZA OBÓZ przy wpłaceniu pełnej kwoty do 20 lipca 2017:
– Wariant DLA DZIECI – 1950 zł
– Wariant DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH – 1950 zł
– Wariant bez programu (rodzice, osoby towarzyszące) – 1700 zł

imgp2967Ww. ceny obejmują: pobyt, wyżywienie (3 posiłki dziennie), dojazd, ww. program (cena z pkt. 1), ubezpieczenie NW, opiekę medyczną i pedagogiczną dla osób niepełnoletnich, wieczorek, grill lub ognisko dla dorosłych.

ZNIŻKI:

Osoby nie korzystające z dojazdu autokarem  – ODPŁATNOŚĆ ZA OBÓZ mniejsza o 100 zł. Warunkiem zmniejszenia odpłatności za obóz jest zgłoszenie rezygnacji z dojazdu mailem [email protected] do dnia 20 maja 2017.


Zapraszamy do działu:
ZAPISY NA OBÓZ